Τα θερμά τους συλλυπητήρια εκφράζουν τα μέλη του Π.Ο. Δάφνης στον αντιπρόεδρο της ομάδας, για την απώλεια της μητέρας του.
Η οικογένεια του Π.Ο Δάφνη Δαφνώνα εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια στον αντιπρόεδρο Α’ της ομάδας μας Γεώργιο Εμ. Μαμούνα και τους οικείους του, για την απώλεια της μητέρας του, Μαρίας. Αιωνία της η μνήμη και ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα την σκεπάσει…
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.