Το Οινούσσαι ΙΙΙ έκανε ποδαρικό το πρωί της Παρασκευής στο Λιμάνι της Χίου καταγράφοντας τη μοναδική πρωτιά για το 2015.
Σε ότι αφορά στις γεννήσεις τόσο στο Νοσοκομείο Χίου όσο και στην πολυκλινική «Ελευθώ» το νέο έτος φέτος, μέχρι στιγμής, δεν συνοδεύτηκε από τον ερχομό του πελαργού.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.