Ο Δήμος Χίου καλεί τους εκπροσώπους των Πολιτικών Κομμάτων που θα συμμετέχουν στις βουλευτικές εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015 σε σύσκεψη και λήψη αποφάσεων, την Τετάρτη 7 Ιανουαρίου και ώρα 12.30 στο Δημαρχιακό Κατάστημα Δήμου Χίου για τον καθορισμό του τρόπου χρήσης των χώρων που διατίθενται για την προεκλογική περίοδο στα πολιτικά κόμματα για την προεκλογική προβολή τους.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.