Με την ενεργή συμμετοχή δεκάδων μελών συνοδεύτηκε η εκλογή νέου Διοικητικού Συμβουλίου του παραρτήματος Χίου της Ελληνικής Εταιρίας Προστασίας Αυτιστικών Ατόμων. Έπειτα από τη γενική εκλογοαπολογιστική συνέλευση το νέο Δ.Σ. έχει ως εξής:
Πρόεδρος : ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΝΑ
Αντιπρόεδρος: ΚΟΤΣΩΝΗ ΔΑΦΝΗ
Γενικός Γραμματέας : ΠΑΤΕΡΙΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ταμίας : ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ ΕΛΕΝΗ
Έφορος Σχεδιασμού : ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Μέλος : ΚΟΛΥΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Μέλος: ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ
ΜΑΝΔΡΟΧΑΛΟΥ ΕΛΛΕΝΗ
ΜΠΕΛΕΓΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΑΦΝΗ
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.