Κοντά στο ένα μέτρο έφτασε το ύψος του νερού στο υπόγειο της οικίας Φιλιππή στο Τάλλαρος.
Δεν είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουν αυτή την κατάσταση γι αυτό και έχουν στη διάθεση τους αντλίες νερού τις οποίες και χρησιμοποιούσαν για την άντληση του.
Η καταστροφή είναι μεγάλη, αφού βγήκε άχρηστος ηλεκτρολογικός εξοπλισμός, και μηχανήματα, προϊόντα, εμπορεύματα κ.λπ.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.