Σειρά σεμιναρίων αντιμετώπισης πολυτραυματία υλοποιεί στις 31 Ιανουαρίου και στην 1η Φεβρουαρίου στη Χίο η Ελληνική Εταιρεία Επείγουσας Προνοσοκομειακής Φροντίδας. Για επιπλέον πληροφορίες κι εγγραφές οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να επικοινωνήσουν με:
Για τη συμμετοχή στο σεμινάριο θα δοθούν μόρια συνεχιζόμενης ιατρικής εκπαίδευσης από τον Πανελλήνιο Ιατρικό Σύλλογο.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.