Προβλήματα σημειώθηκαν από τιχθεσινές βροχοπτώσεις. Συνεργεία του Δήμου και της Πυροσβεστικής καθώς και της Αστυνομίας προσπαθούν να αποκατάστήσουν ζημιές στο οδικό δίκτυο, όπως στις Καρυές όπου διεκόπηκε η κυκλοφορία από πτώση δέντρου καιφερτών υλών.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.