Ο υπ. Πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ κ. Μιχάλης Κατρίνης επισκέπτεται την Τετάρτη 7 Αυγούστου τη Χίο, συνεχίζοντας την επικοινωνία του με τους πολίτες.
Με το μήνυμα «Συζητάμε με τους πολίτες» ο Μιχάλης Κατρίνης διοργανώνει ανοιχτή συγκέντρωση και συζήτηση με τους πολίτες στις 8:30 το βράδυ, στο καφέ "VUPALU", Βούπαλου και Αρχέμου 1, Χίος.
Αναλυτικά το πρόγραμμα της επίσκεψης του Μιχάλη Κατρίνη στη Χίο:
«Επισκεπτόμαστε τη Χίο για να πούμε στους πολίτες ότι έχουν επιλογή.
Είναι η Επιλογή της Ρήξης και της Ελπίδας.
Της Ρήξης με αυτούς που θέλουν μια Ελλάδα για τους λίγους και τους ισχυρούς, με αυτούς που θέλουν το ΠΑΣΟΚ ένα μικρομεσαίο κόμμα για να διευκολύνει την παραμονή του κ. Μητσοτάκη και της Νέας Δημοκρατίας στην εξουσία.
Της Ελπίδας για όλους αυτούς που αναζητούν και περιμένουν μια Μεγάλη Παράταξη που θα είναι κόμμα εξουσίας και θα κυβερνήσει, έχοντας τη στήριξη της μεγάλης κοινωνικής πλειοψηφίας», αναφέρει ο υποψήφιος Πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ κ. Κατρίνης.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.