Η χορωδία του Πολιτιστικού Επιμορφωτικού Συλλόγου Νεοχωρίου Χίου «Άγιος Μηνάς», με αφορμή τα 40 χρόνια από το θάνατο του, θα πραγματοποιήσει μουσικο-θεατρική συναυλία-αφιέρωμα στον Βασίλη Τσιτσάνη, με τη συνεργασία της θεατρικής ομάδας ΡΟΤΑ . Η συναυλία έχει τίτλο «Ότι κι αν πω δε σε ξεχνώ» και θα λάβει χώρα την Τετάρτη 31 Ιουλίου στις 21:00 στην πλατεία Πύργος στο Νεοχώρι.
Μαέστρος: Γιώργος Αυγουστίδης
Φωνή: Μανώλης Αυγουστίδης
Μπουζούκι –Επιμέλεια ήχου: Γιώργος Φαραντάκης
Πιάνο: Δημήτρης Κλούβας
Ακορντεόν: Ματθαίος Μπουμπάρης
Κρουστά: Γιάννης Περδικάρης
Είσοδος: Εθελοντική Συνεισφορά
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.