Με αφορμή την 12η Μαΐου, Παγκόσμια Ημέρα Νοσηλευτή, θα τελεστεί Θεία Λειτουργία στον Ιερό Ναό Αγίου Στεφάνου, στον αύλειο χώρο του «Σκυλίτσειου» προς τιμή όλων των νοσηλευτών και νοσηλευτριών του Νοσοκομείου, τη Δευτέρα 13 Μαίου.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.