Στη γειτονική Λέσβο βρέθηκε, για μια ακόμη φορά, ο Περιφερειακός Συμπαραστάτης του Πολίτη και της Επιχείρησης της Περιφέρειας Βορείου Αιγαίου, κ. Γιώργος Φωτ. Παπαδόπουλος, το διήμερο 25-26/05 ε.ε., πραγματοποιώντας επίσκεψη εργασίας και συναντήσεις με πολίτες.
Στο πλαίσιο αυτό, επισκέφθηκε και τις Δημοτικές Ενότητες Καλλονής και Αγιάσου, για θέματα αρμοδιότητας του.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.