Την κινητοποίηση της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Χίου προκάλεσαν τα τηλεφωνήματα διερχόμενων οδηγών από το κέντρο της πόλης, σύμφωνα με τα οποία έβγαινε καπνός από τα φρεάτιο στο ύψος του κτιρίου της Οδού Λάδης και της Εθνικής Τράπεζας.
Στο σημείο έσπευσαν οχήματα της Π.Υ. Χίου ενώ η Τροχαία έχει αποκλείσει τμήμα του δρόμου.
UPDATE
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.