Προβλήματα που σχετίζονται με το αλκοόλ είναι το θέμα ομιλίας που διοργανώνει ο Ιατρικός Σύλλογος Χίου την Τετάρτη στις 19.00 στην αίθουσα «Αδαμάντος Κοραής» του Ιστορικού Ιατρικού Μουσείου Χίου. Ομιλητής θα είναι ο Δ. Φωτόπουλος υπεύθυνος Δικτύου Θεραπευτικών υπηρεσιών ΟΚΑΝΑ Ρεθύμνου
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.