"Στο πόδι" είναι από το πρωί όλος ο μηχανισμός της Περιφερειακής Ενότητας για να αντιμετωπιστούν οι καταστροφές που προκλήθηκαν κυρίως στο οδικό δίκτυο της Βόρειας και Κεντρικής Χίου από την έντονη βροχόπτωση, ενώ παράλληλα κλιμάκια του Τμήματος Πολιτικής Προστασίας σρίσκονται στις πληγείσες περιοχές.
Όπως ενημερώνει η Περιφερειακή Ενότητα:
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.