Ο Κυνηγετικός Σύλλογος Χίου «Η ΑΡΤΕΜΙΣ» καλεί τα μέλη του στην Ετήσια Γενική Συνέλευση, που θα γίνει την Κυριακή 7 Δεκεμβρίου 2014 και ώρα 6:00 μ.μ. στην αίθουσα του Περιφερειακού Συμβουλίου (πρώην Νομαρχία), με θέματα:
Σε περίπτωση μη απαρτίας, η Ετήσια Γενική Συνέλευση θα πραγματοποιηθεί την επόμενη Κυριακή 14 Δεκεμβρίου 2014, την ίδια ώρα και στον ίδιο χώρο.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.