Χάθηκε ο σκύλος μας σήμερα το πρωί στην περιοχή Φυλακές... Αν μπορείτε να δημοσιευσετέ την φώτο του για περαιτέρω βοήθεια... Αν κάποιος τον έχει δεί ή ξέρει κάτι ας επικοινωνήσει με το 6973537891... Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων....
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.