Από τη Δευτέρα 8 Δεκεμβρίου έως Παρασκευή 12 Δεκεμβρίου στην περιοχή του Ναγού και επί της Επαρχιακής οδού θα εκτελούνται εργασίες και ο δρόμος θα παραμείνει κλειστός.
Ως εκ τούτου η διέλευση των οχημάτων που κατευθύνονται προς Γιόσωνα, Αμάδες Βίκι θα γίνεται μέσω Σπαρτούντας –Καμπιών .
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.