Στη σύλληψη μίας 55χρονης Χιώτισσας, προχώρησαν το μεσημέρι της Τετάρτης οι Αστυνομικοί του Τμήματος Δίωξης Ναρκωτικών Χίου. Σύμφωνα με ενημέρωση από τη Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Βορείου Αιγαίου σε έλεγχο που της έγινε βρέθηκαν στην κατοχή της και κατασχέθηκαν 180 ναρκωτικά χάπια.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.