Από τις 10-31 Μαΐου ξεκινάει η περίοδος εγγραφών και επανεγγραφών στους Δημοτικούς παιδικούς και Βρεφονηπιακούς Σταθμούς για την περίοδο 2018-2019. Για την εγγραφή των παιδιών απαραίτητη είναι η προσκόμιση φορολογικής δήλωσης έτους 2017.
PROSKLISI_ENDIAFERONTOS_PAIDIKOI_STA8MOI_2018_2019_NPDD (1) 2a2ebae92a
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.