Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Συκιάδας με αφορμή τη συμπλήρωση 10 χρόνων από την ίδρυση του χορευτικού τμήματός του διοργανώνει χορευτική εκδήλωση τη Δευτέρα 12 Αυγούστου, στις 20:30, στην αυλή του Δημοτικού Σχολείου στη Συκιάδα.
Συμμετέχουν:
Πολιτιστικός Σύλλογος Συκιάδας
Λαογραφικός Πολιτιστικός Όμιλος Χίου "Λέων Αλλάτιος"
Εκπολιτιστικός και Μορφωτικός Σύλλογος Λιβαδίων Χίου «Ο ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΡΟΣ»
Χορευτική ομάδα "Νηρηίδες"
Καλλιτεχνική επιμέλεια: Δημήτρης Κασμάς
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.