Την προσεχή Δευτέρα, 8 Νοεμβρίου και την Τρίτη, 9 Νοεμβρίου 2021 πανηγυρίζει ο Ιερός Ναός Ταξιαρχών, "Ταξιαρχάκι" και Αγίου Νεκταρίου, παρεκκλήσιο της ενορίας του Αγίου Ιακώβου, στην οδό Πετροκοκκίνων (πίσω από το Ομήρειο).
Οι ιερές ακολουθίες θα πραγματοποιηθούν κατά το ακόλουθο πρόγραμμα:
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.