Η τράπεζα αίματος του Ιερού Ναού Γενεσίου Θεοτόκου Συκιάδας σε συνεργασία με το Τμήμα Αιμοδοσίας του «Σκυλίτσειου» διοργανώνει εθελοντική αιμοδοσία με σύνθημα «Μην ξεχνάς, δίνοντας αίμα σώζεις ζωές».
Η εθελοντική αιμοδοσία θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 8 Αυγούστου στο Πνευματικό Κέντρο του Ιερού Ναού από τις 08:30 το πρωί έως τις 12:30 το μεσημέρι.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.