Χθες το μεσημέρι συνελήφθη στη Χίο, από αστυνομικούς της Υποδιεύθυνσης Ασφαλείας Χίου, μία 29χρονη υπήκοος Σουηδίας, διότι όπως προέκυψε, εκκρεμούσε σε βάρος της Ευρωπαϊκό ένταλμα σύλληψης, για το αδίκημα της αρπαγής ανηλίκου.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.