Από τη νέα είσοδο θα μπαίνουμε πλέον από τη Δευτέρα στο Νοσοκομείο. Όπως ενημερώνει το «Σκυλίτσειο» από τη Δευτέρα 24 Ιουνίου θα λειτουργεί η νέα είσοδος του Νοσοκομείου, (απέναντι από το σούπερ μάρκετ Βερόπουλος). Η παλιά είσοδος δε θα λειτουργεί πλέον.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.