Συγκέντρωση διαμαρτυρίας έξω από την Δ.Ο.Υ. Χίου θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη στις 10.00 το πρωί με πρωτοβουλία του Εργατικού Κέντρου, του Νομαρχιακού Τμήματος της ΑΔΕΔΥ, της Ο.Ε.Β.Ε. και άλλων φορεών, αντιδρώντας στην υποβάθμιση και το κλείσιμο των υπηρεσιών της Εφορίας και γενικότερα ενάντια στις απολύσεις που γίνοται στο Δημόσιο τομέα.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.