Πεζοπορία από τα Μεστά στη Διδύμα, συνολικής διάρκειας 2,5 ωρών, χωρίς μεγάλη υψομετρική διαφορά, διοργανώνει την ερχόμενη Κυριακή ο Σύλλογος Αθλητών Υγείας Χίου.
Η συνάντηση έχει οριστείς για 08:30 έξω από το κτίριο του Δημαρχείου Χίου.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.