Το παράρτημα Χίου της Π.Ε.Α.Ε.Α – ΔΣΕ (Πανελλήνια Ένωση Αγωνιστών Εθνικής Αντίστασης – Δημοκρατικού Στρατού Ελλάδας) καλεί τα μέλη και τους φίλους του σε τακτική Γενική Συνέλευση την ερχόμενη Πέμπτη 12 στις 18:00 στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Χίου με θέματα:
Οι υποψηφιότητες θα κατατεθούν πριν τη έναρξη της ΓΣ.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.