Με αυξημένη προσέλευση πραγματοποιήθηκαν οι εκλογές για την ανάδειξη νέου Δ.Σ. της ΕΛΜΕ Χίου. Στις κάλπες προσήλθαν 425 καθηγητές, αυξάνοντας την επιρροή της Ενωτικής Αγωνιστικής Κίνησης, η οποία, πιθανότατα, θα διατηρήσει και το δικαίωμα πρότασης για τη θέση του προέδρου.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.