Στιγμιότυπα από την Τακτική Άσκηση Μετά Στρατευμάτων «ΒΡΟΝΤΗ-2», η οποία πραγματοποιήθηκε το δεύτερο δεκαήμερο του Νοεμβρίου στην Περιοχή Ευθύνης της 96 ΑΔΤΕ. Κατά τη διάρκεια της άσκησης πραγματοποιήθηκαν, ημέρα και νύχτα, βολές από όπλα ευθυτενούς και καμπύλης τροχιάς, καθώς και από πολλαπλούς εκτοξευτές πυραύλων.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.