Συνολικά 134 φιάλες κατάφερε να συγκεντρώσει η Ταξιαρχία στα πλαίσια διεξαγωγής τακτικής ημερίδας εθελοντικής αιμοδοσίας στο στρατόπεδο «Γκιάλα», με τη συμμετοχή στρατιωτικού προσωπικού, Εθνοφυλάκων, πολιτών και για πρώτη φορά 40 σπουδαστών της Σχολής Εμποροπλοιάρχων Οινουσσών.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.