Την Τρίτη 2 Ιουλίου 2013, στην Ιερά Μονή Αγίου Στεφάνου Κλειδούς, βαπτίστηκαν η Ιωάννα και ο Παναγιώτης. Για ακόμη μια φορά, η «οικογένεια» της Ιματιοθήκης, αξιοποιώντας τις προσφορές σας, τέλεσε και αυτό το Ιερό Μυστήριο.
"Ανοίγει η αγκαλιά της Ιματιοθήκης μας, ακόμη περισσότερο αφού είναι η πέμπτη βάπτιση που τελείται", σημειώνει σε σχετική ανάρτηση το διαδίκτυο η Ι.Μ. Χίου
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.