Αρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέου διοικητικού συμβουλίου στον Σύλλογο Κουρέων & Κομμωτών Χίου πραγματοποιήθηκαν την Τετάρτη, παρουσία δικαστικού αντιπροσώπου, στην αίθουσα συνεδριάσεως του Επιμελητηρίου Χίου.
Εκλέχτηκαν, κατά αλφαβητική σειρά οι :
ΔΗΡΑΚΗ ΥΠΑΤΙΑ
ΚΑΡΑΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΝΤΑΪΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΠΑΤΕΝΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΨΩΡΑ ΡΑΝΙΑ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜEΛΗ: Παντελιδάκη Δέσποινα
Τσώλη Σταυρούλα
Μαρδά Άννα
Μαρδά Άννα
Ασπιώτης Πέτρος
Περρίκος Πέτρος
Πουλάκη Ρένα
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.