Ο “π” χαρίζει μία 3μηνη ηλεκτρονική συνδρομή της έντυπης εφημερίδας στους 10 πρώτους επισκέπτες που θα περάσουν από το περίπτερο 5 του Αγροτουρισμού (5o περίπτερο στην κεντρική είσοδο του Κήπου) από τις 20:00 έως τις 22:00
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.