Όπως ενημερώνει ο Δήμος όσοι ανήκουν στις ευπαθείς ομάδες και στους οποίους έχει διακοπεί η παροχή ηλεκτρικού ρεύματος, να προσέλθουν τη Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου 2013 στο Δημαρχείο Χίου (1ος όροφος γραφείο 4) με τον τελευταίο λογαριασμό της ΔΕΗ, προκειμένου να γίνει επανασύνδεση του ρεύματος.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.