Από το βράδυ της Πέμπτης φωτίζει την πλατεία μεταφέροντας το δικό του μήνυμα ανακύκλωσης το μπουκαλόδεντρο, η κατασκευή των παιδιών του 5ου δημοτικού σχολείου ΧΊου
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.