Ξεκίνησε από χθες Δευτέρα η υποβολή αιτήσεων από τους δικαιούχους στον ΟΑΕΔ, για τη καταβολή του ειδικού εποχικού βοηθήματος. Η διαδικασία θα ολοκληρωθεί στις 02 Δεκεμβρίου 2013.
Οι δικαιούχοι υποβάλουν τις αιτήσεις τους μόνο ηλεκτρονικά. Πληροφορίες σχετικά με τους όρους, τις προϋποθέσεις, το ύψος του βοηθήματος τα δικαιολογητικά και την υποβολή της ηλεκτρονικής αίτησης, οι δικαιούχοι μπορούν να προσέρχονται στο γραφείο του Σωματείου στο Εργατικό Κέντρο κάθε Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή 6:30-7:30 μμ
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.