Η Αναπτυξιακή Σύμπραξη «ΧΙΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» ενημερώνει τους ενδιαφερόμενους του προγράμματος «Στηρίζοντας την απασχόληση των Ευάλωτων Κοινωνικά Ομάδων στην Περιφερειακή Ενότητα Χίου» ότι λόγω των καταλήψεων στα δημοτικά κτήρια παρατείνεται η προθεσμία υποβολής αιτήσεων μέχρι τη Δευτέρα 17 Δεκεμβρίου. Περισσότερες πληροφορίες παρέχονται στον ιστότοπο www.chios-eko.gr.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.